PDF İNDİR

Türkçe – TYT

“Çok çalışacağım ve üniversiteyi kazanacağım” cümlesinin öznesi olmak istiyorsan, doğru yerdesin ?

Origami TYT Türkçe Soru Bankası, alanında deneyimli uzman öğretmenler tarafından daha önce TYT sınavında çıkmış Türkçe soruları yeniden ve tekrar tekrar tüm yönleriyle incelenerek hazırlandı.

Büyük bir emek ve özveri sonucunda senin için hazırladığımız bu sorular ortaya çıkarılırken sınava hazırlanan öğrencilerin duyusal ve bilişsel özellikleri dikkate alındı, ihtiyaçları göz önünde bulunduruldu ve her testin soru dağılımı ile soruların zorluk seviyeleri bu ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturuldu.

Mesela bu kitapta, sırf zor görünsün diye konulan gereksiz tekrarlara ve sorulara yerleştirilmiş zorlama seçeneklere rastlamazsın. Tamamen özgün ve kaliteli sorular karşılar seni… Önce çözdükçe, sonra katladığını gördükçe mutlu olursun ?

Kısaca Origami TYT Türkçe Soru Bankası seni hayallerine ulaştırabilmek için var diyebiliriz.

Şundan eminiz ki kitabın içinde 2 Bölüm olarak yer verdiğimiz; klasik ve yeni nesil sorularla konuları tekrar ettiren Tekrar Et Testleri ve üniversite sınavında çıkması muhtemel soru tarzlarından oluşan Pekiştir Testleri ile soruları ıskalaman mümkün değil!

Şimdi sıra sende.

Eğlenceli ve bilgilendirici metinler eşliğinde Türkçe’yi kavra. Paragrafın akışını bozan cümle gibi olma, tutarlı ol ve hedefinden şaşma!

Origami TYT Türkçe Soru Bankası ile netlerini katla : )