PDF İNDİR

Matematik – AYT

Adı üstünde ALAN YETERLİLİK TESTİ. Yani Matematik alanında yeterli olup olmadığını ölçen bir sınav. TYT’den farkı ise daha fazla bilgi ve derinlemesine analiz gerektirmesi.

Bu da şu demek; önce konuyu derinlikli bir şekilde kavramalı, sonra yeterli miktarda ve tam tadında yorum ve bilgi gerektiren sorular çözmelisin!

Çözmeye başladığında aslında tam olarak Origami AYT Matematik Soru Bankası’nı tarif ettiğimizi anlayacaksın : )

Merak etme… Origami ile ne türev ne de integral canını sıkamaz.

Çünkü senin için her konuyu alt başlıklarına lokma lokma ayırdık, her alt başlığı da en ayrıntılı soru tarzına varıncaya kadar klasik ve yeni nesil sorularla kolaydan zora doğru sıraladık. Ve Tekrar Et Testlerini oluşturduk.

Konuyu iyice kavratmış olmamızın verdiği mutluluk ile sadece yeni nesil bilgi ve yorum içeren; çıkması muhtemel sorulardan oluşan Pekiştir Testlerini hazırladık.

Anlayamadığın en ufak detay kalmasın diye tüm soruları, deneyimli öğretmenlerimize detaylı bir şekilde çözdürdük. Böylece çözemediğin soruların cevaplarına cep telefonundan ulaşabileceğin bir sistem geliştirdik : )

E daha ne olsun. Şimdi senin sıran!

Origami AYT Matematik Soru Bankası’nı çözdüğünde, görmediğin soru tipi kalmayacak, sen netleri katladıkça sınav kaygın ortadan kalkacak. Ve AYT ‘de hiçbir soru KAÇMAYACAK!