PDF İNDİR

Biyoloji – TYT-AYT

Origami Serisi ile Biyoloji’nin ne kadar eğlenceli bir ders olabileceğini keşfetmeye var mısın ? ?

Biliyoruz ki YKS sürecinde biyoloji dersi bazı sayısal öğrencileri için diğer sayısal dersler arasında en sona bırakılıyor ve yeteri kadar değerli bulunmuyor. İşin aslı bu bizi ve organizmaları biraz üzüyor ?

Origami TYT – AYT Biyoloji Soru Bankası ile amaçladığımız şey Biyoloji’nin tamamen hakettiği değeri bulması ve sınavda seni hakettiğin başarıya ulaştırması!

Bu nasıl mı olacak ? 

Senin için hazırladığımız Origami Biyoloji Soru Bankası; MEB ders kitapları satır satır okunarak ve tüm müfredat güncellemeleri dikkate alınarak ortaya çıkarıldı. İçindeki sorular her biri alanında uzman biyoloji öğretmenleri tarafından ince elenip, sık dokunarak oluşturuldu.

Önümüzdeki yıllarda üniversite sınavlarında çıkabilecek sorular ÖSYM’nin soru tarzına ve zorluk derecesine uygun olarak yazıldı.      

Sorular yazılırken biyoloji dersinin olmazsa olmazı olan görsellere fazlasıyla yer verilerek; zihninde moleküllerin, reaksiyonların, sistemlerin canlanabilmesi hedeflendi.

İşte sınavda netlerini katlatacak olan şey de tam olarak zihninde uçuşacak bu moleküller ?

Kitabın içinde yer verdiğimiz Tekrar Et Testleri konuyu daha iyi kavramanı sağlayan kolaydan zora doğru sıralanan sorulardan oluşuyor. Pekiştir Testleri ise öğrendiğin bilgileri harmanlayarak, sorulara farklı açılardan bakabilmeni ve bir üst düzeye çıkabilmeni sağlıyor.

Evet, sektörün en iyi Biyoloji Soru Bankası ile tanışmaya ve biyolojiye yeni bir açıdan bakmaya hazır mısın ?

O zaman Origami Serini bayinden ısrarla isteyebilirsin.